• Wybierz język
    • EN
    • DE
    • SK
    • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
JONIEC.PL JONIEC TEAM JONIEC EXPERT Filmy
20 lat ogrodzeń GORC®
20 lat ogrodzeń GORC® 2023-05-30

Ogrodzenia łupane GORC® to autorski pomysł firmy JONIEC®. Wprowadziliśmy ten produkt na rynek polski już 20 lat temu, w 2003 roku i od tego czasu nieustająco cieszy się on dużym zainteresowaniem.

Oryginalny wygląd bloczków powstaje dzięki nowoczesnej technologii mechanicznego łupania. Uzyskujemy w ten sposób naturalne i unikatowe wyłamania, które nadają ogrodzeniu niepowtarzalnego charakteru, nawiązującego do tradycyjnych rozwiązań.

Więcej
Firma JONIEC® | Budowa ogrodzenia z elementów firmy JONIEC®
Firma JONIEC® | Budowa ogrodzenia z elementów firmy JONIEC® 2019-08-12

Na trwałość ogrodzenia wpływ ma nie tylko dobrej jakości produkt, ale równie ważny jest także właściwy i staranny montaż ogrodzenia. Przy budowie ogrodzenia z elementów firmy JONIEC® trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach, m.in.: - bloczki należy układać warstwami, mocując je ze sobą za pomocą kleju uszczelniającego; - należy pamiętać o przygotowaniu dobrej jakości betonu do zalewania bloczków, a najlepiej przygotować go na budowie; - zalewaniu mieszanki w bloczkach powinno towarzyszyć jej zagęszczanie; - prace betoniarskie powinno się prowadzić w zalecanym przedziale temperatur; - po odczekaniu kilku dni należy przymocować daszki, pamiętając o zrobieniu w nich kapinosów; - połączenia i szczeliny powstałe między daszkami oraz daszkami a bloczkami należy uszczelnić masą sylikonową. W filmie więcej szczegółów o tym, o czym należy pamiętać przy budowie ogrodzenia. Więcej o naszej chemii do betonu, w tym m.in. o kleju uszczelniającym i przeciwskurczowej domieszce do betonu.

Więcej
Firma JONIEC® | Jakie rodzaje ogrodzeń można wybudować z produktów firmy JONIEC®?
Firma JONIEC® | Jakie rodzaje ogrodzeń można wybudować z produktów firmy JONIEC®? 2019-07-01
W naszej ofercie, w ramach kilku systemów ogrodzeniowych można znaleźć bloczki o różnych strukturach powierzchni, odcieniach, a także rozmiarach. Dzięki temu można zbudować ogrodzenie pasujące do architektury budynku, ale także o bardzo zróżnicowanym wyglądzie. Wykorzystując systemy ogrodzeń łupanych lub systemy ogrodzeń modułowych z oferty firmy JONIEC® można zbudować kilka rodzajów ogrodzeń. Oto jakie są możliwości.
Więcej