• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
Zainspiruj się - ogrodzenia łupane
Kategorie
wszystkie Ogrodzenia łupane Ogrodzenia modułowe Architektura ogrodowa Elewacje Podmurówki Przęsła, bramy, furtki ogrodzeniowe Filmy
Betonowe bloczki ogrodzeniowe GORC® nawiązują wyglądem do łupanych bloków kamiennych. Nowoczesny sposób ich produkcji, a co za tym idzie wysoka jakość, niepowtarzalny wygląd, kilka kolorów, możliwość różnych aranżacji, pozwala na zbudowanie konstrukcji idealnie dopasowanej do otoczenia. Zbudujecie ogrodzenia łupane, które będą prawdziwą wizytówką każdego domu.

W naszym szerokim i różnorodnym asortymencie znajdują się bloczki i pustaki łupane wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących, że zbudowane z nich ogrodzenie będzie nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również eleganckie. Każdy produkt dostępny w ofercie firmy JONIEC® spełnia nowoczesne standardy, dzięki którym każdy klient może być pewny, że zaopatrując się w nie będzie w stanie stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowo profesjonalne ogrodzenie wokół swojego domu bądź innego obiektu. Pustaki i bloczki łupane znajdujące się w naszym asortymencie to gwarancja wysokiej klasy i niezawodności. Będą Państwo usatysfakcjonowani mogąc wybierać spośród kilku różnych systemów różniących się od siebie stylem, kolorystyką i sposobem wykończenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy JONIEC®.

Kolory przedstawione na zdjęciach mogą różnić się od tych występujących w rzeczywistości.