• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
  • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
Ogrodzenie łupane GORC® - produkt o wielu odcieniach 2018-06-26

Wszyscy chcemy, aby dom i jego otoczenie stało się ostoją, do której z przyjemnością wracamy. Co zrobić, aby wybrane przez nas ogrodzenie stało się nie tylko trwałą ochroną naszej prywatności, ale także elementem ozdobnym dopełniającym aranżację działki? Ogrodzenie warto dopasować do stylu w jakim zbudowany jest dom. Ogromny wybór odcieni ogrodzenia GORC®  umożliwia dopasowanie się do koloru dachu, stolarki bądź do innego dowolnego elementu otoczenia posesji. Delikatne melanże zbliżone do barw natury pozwalają uzyskać efekt swobodnego „wtopienia” się w otoczenie. Intensywne odcienie sprawiają, że ogrodzenie staje się bohaterem pierwszego planu. Końcowy efekt powinien być wynikiem zamierzonego i zaplanowanego działania inwestora.

Wśród palety odcieni ogrodzenia GORC® znajdziemy monokolory (piaskowy, czarny, kremowy, stalowy) oraz MULTI-COLOR® (onyx, piryt, vera, cytryn, getyt, bronzyt, golden, lava, alaska, silver). MULTI-COLOR® to efekt uzyskany w toku produkcji. Cechą charakterystyczną MULTI-COLOR®'u jest to, że każdy bloczek jest inaczej ubarwiony wskutek naturalnego przemieszania i rozłożenia kolorów w formach do produkcji bloczków. W trakcie budowy ogrodzenia należy zwracać uwagę na różne rozmieszczenie kolorów w każdym bloczku, następnie wymieszać bloczki i ułożyć je w sposób tworzący możliwie najładniejszy melanż. Najlepszy efekt uzyskuje się poprzez przemieszanie bloczków tak, aby nie nastąpiło nasycenie jednego koloru w danym obszarze.

Kolorystyka_GORC PRZYKŁADY DOPASOWANIA KOLORU OGRODZENIA DO ELEMENTÓW OTOCZENIA POSESJI:GL38 GORC (141)GL38 GORC (150)GL38 GORC (169)myslenice_joniec_2016_076_01 — kopiakrosno_joniec_2016_079_01GL22 GORC (99)myslenice_joniec_2016_005_01 
Powrót do listy aktualności