• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
  • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
Akcja "Zielona Choinka" 2017 już za nami! 2017-12-21

Mimo, że na zewnątrz jest zimo i pada śnieg, jest taki czas kiedy wszystko staje się wyjątkowe, a serca ludzi rozgrzewa magiczny płomień. Święta Bożego Narodzenia - to one tworzą tą wyjątkową atmosferę dzięki, której zapominamy o sobie, a zauważamy drugiego człowieka. 

Magia świąt sprawia, że pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, gestem lub tym, co posiadamy. Nic nie sprawia większej radości, niż widok uśmiechniętego człowieka. W te święta, podobnie jak w latach ubiegłych, staraliśmy się przekazać trochę dobra najbardziej potrzebującym ludziom z terenu powiatu limanowskiego. Z darami od zaprzyjaźnionych firm oraz choinką podarowaną przez Nadleśnictwo dotarliśmy do 12 domów, w których mieszkają osoby starsze i samotne. 

Każdy obdarowany był niezwykle wzruszony i wdzięczny - nie tylko za prezenty, ale przede wszystkim za wizytę, pamięć i dobre słowo. To, czego brakuje najbardziej osobom w podeszłym wieku, to bliskość innych osób. To, za czym najbardziej tęsknią, to rozmowa i kontakt z drugim człowiekiem. Pamiętajmy o takich osobach nie tylko od święta!

Relacja video - TV28

Relacja z akcji Zielona Choinka - Powiat Limanowski

 

 

Powrót do listy aktualności