Mieczysław Joniec, właściciel firmy JONIEC, otrzymał podziękowanie za zasługi dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz upowszechnianie tenisa stołowego na ziemi limanowskiej.

Oficjalne podziękowania zostały przekazane podczas uroczystości otwarcia II GRAND PRIX POLSKI młodziczek i młodzików w tenisie stołowym, które odbyło się w dniach 11-13.11.2016 r. w Limanowej. Zawodnicy i zawodniczki wraz z trenerami przyjechali na zawody z całej Polski. My kibicowaliśmy zawodnikom z UKS Płomień Limanowa, którzy spisali się całkiem dobrze: 3 miejsce zajął Daniel Kosmal, 9 miejsce Miłosz Sawczak, Karol Sułkowski 49 miejsce, Julia Domiter 33 miejsce.

W ostatnim dniu zawodów odbyło się rozdanie medali dla zwycięzców turnieju. Mieczysław Joniec ufundował nagrody pieniężne dla zawodników, którzy zajęli 1, 2 i 3 miejsce.