• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
  • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2016-06-06

Ogrodzenie ROMA zostało docenione przez specjalistów i wyróżnione Znakiem Jakości HOME ZONE 2016. Ogrodzenie ROMA to innowacyjny system, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Produkt miał swoją premierę całkiem niedawno, ale już cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Projekt Certyfikowanego Znaku Jakości Home Zone to przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzacja zasady najwyższej jakości oraz promocja firm, dla których jakość stanowi wartość kluczową w działalności biznesowej, a ich oferta spełnia wymogi i oczekiwania najbardziej wymagającego klienta z branży. Projekt Home Zone jest wspierany przez najlepszych Architektów i Projektantów w Polsce. Firmy wyróżnione Znakiem Jakości to wyłącznie Czołowi Liderzy Rynku oferujący klientom najlepsze marki w Polsce.

Produkty oceniane są przez JURY, w którym zasiadają m.in.: Natalia Nguyen (współprowadząca program „Pan i Pani House” oraz zasiadająca w Jury w programie „Bitwa o dom”), Damian Urbańczyk (prowadzący program „Wyzwanie – nowe mieszkanie” na kanale DOMO +) , Anna Popek (prezenterka TVP2, prowadząca program "Pytanie na śniadanie").

Powrót do listy aktualności