• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
  • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
Spotkanie z Partnerami Handlowymi 2016-02-12

W dniach 11-13.01.2016 r. w Hotelu Czarny Groń gościliśmy Partnerów Handlowych firmy JONIEC. Podczas 3 dni szkoleniowych spotkaliśmy się z przedstawicielami ponad 120 firm działających na terenie całej Polski.

Spotkanie rozpoczynała konferencja podsumowująca mijający rok sprzedażowy 2015. Następnie prezentowane były nowości produktowe na rok 2016 oraz nowe programy wspierające sprzedaż. Część szkoleniowa kończyła się podsumowaniem Programu lojalnościowego dla dystrybutorów firmy JONIEC oraz rozdanie cennych nagród dla uczestników tego programu.

Podczas konferencji prezentowane były także efekty pracy Stowarzyszenia REMEDIUM z Tymbarku, które firma JONIEC od lat wspiera organizacyjnie i finansowo. Stowarzyszenie organizuje warsztaty terapii zajęciowej dla niepełnosprawnych osób dorosłych. Mogliśmy podziwiać prace, które powstają podczas takich zajęć: obrazy, kilimy, gliniane figurki, ekologiczne torby.

Dzień kończył się kolacją oraz biesiadą. Był to doskonały czas na wymianę doświadczeń oraz rozmowy pracowników firmy JONIEC z osobami, z którymi współpracujemy już od wielu lat.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i dotychczasową współpracę. Życzymy kolejnego dobrego roku!

Powrót do listy aktualności