• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
  • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
KRZYŻ MAŁOPOLSKI dla Mieczysława Jońca 2015-11-19

 

 

 

 

 

 

 

Mieczysław Joniec został uhonorowany Krzyżem Małopolskim - Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego. Ten zaszczytny tytuł został nadany przez Zarząd Województwa Małopolskiego z Marszałkiem Województwa Małopolskiego na czele.

 

Wręczenie Odznak Honorowych Województwa Małopolskiego – Krzyży Małopolski odbyło się podczas XI Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się w dniu 13 listopada 2015 r. W imieniu Marszałka Województwa Małopolskiego odznaki wręczyli: Leszek Zegzda i Urszula Nowogórska - Przewodnicząca Sejmiku Małopolskiego. Złote Odznaki dla Adama Dudka i Mieczysława Jońca, natomiast Srebrne Odznaki dla Stanisława Biedy, Wiesława Jędrzejka i Mirosława Kogutowicza. 

 

XI Limanowska Gala Przedsiębiorczości odbywała się pod Honorowym Patronatem Elżbiety Bieńkowskiej -Komisarz UE ds. Rynku  Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Andrzeja Czerwińskiego - Ministra Skarbu Państwa, Stanisława Hodorowicza - Senatora RP oraz Marka Sowy -Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Mieczysław Joniec tak skomentował XI Limanowską Galę Przedsiębiorczości:

"Dzień, w którym odbyła się XI Limanowska Gala Przedsiębiorczości, był dla mnie jednym z tych dni, których się nie zapomina. Zaszczytu, którego dostąpiłem otrzymując Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski oraz prestiżową nagrodę Pracodawca Roku 2015 to za dużo, jak na jeden dzień. Chciałbym podziękować Marszałkowi Województwa, Kapitule Konkursu, osobom wręczającym nagrody oraz wszystkim tym, którzy doceniają pracę, którą razem z moją załogą wykonujemy każdego dnia. To właśnie ta codzienna, mrówcza praca przynosi efekty. Tytuł Pracodawca Roku należy się całej mojej załodze. „Firma to ludzie” - to motto towarzyszy mi od początku mojej działalności.  Dziękuję Kapitule również za wyróżnienie w kategorii Lider Biznesu Limanowskiego.

XI Gala była dla mnie również dużym doświadczeniem życiowym. Odbyła się ona w okresie zmian politycznych w naszym kraju. To, jak była zorganizowana, świadczy o wielkiej mądrości organizatorów. Były podziękowania dla ludzi, którzy kończą swoją pracę w związku ze zmianami na arenie politycznej w naszym kraju. Były gratulacje dla nowo wybranych, którzy mają poprowadzić dalej nasz kraj. Byli zaproszeni goście z różnych środowisk. To doskonały przykład na to, jak można pięknie się różnić. Potwierdzeniem tego były brawa zgromadzonych na sali dla wszystkich wyróżnionych i gości. Myślę, że były to szczere brawa. Dla nas przedsiębiorców liczy się człowiek, a nie to, z jakiej ktoś jest opcji. Myślę że jest to doskonały przykład dla nas wszystkich."

 

Pełna relacja z Gali Przedsiębiorczości 2015

Relacja TV28

Relacja RDN

 

Powrót do listy aktualności