• Wybierz język
    • EN
    • DE
    • SK
    • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
30 lat innowacyjności i profesjonalizmu 2021-11-18

W 2021 roku mija 30 lat działalności Firmy JONIEC®.

To doskonały moment na wspomnienie tego, co było oraz zaplanowanie tego, co będzie. W ciągu 30 lat z małej rodzinnej firmy zmieniliśmy się w nowoczesne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 200 osób. Nasze produkty można znaleźć w niemal wszystkich marketach budowlanych oraz w ponad 400 hurtowniach działających na terenie całej Polski. Jesteśmy obecni na rynkach sąsiednich krajów europejskich. Zdobyliśmy liczne nagrody, które odzwierciedlają nasz największy sukces – zaufanie klientów.

Motto przewodnie naszej firmy - "Wyznaczamy nowe granice" - motywuje nas do ciągłego doskonalenia poziomu świadczonych usług i dopracowywania jakości produktów. Obserwujemy zmieniające się mody i upodobania, aby móc oferować wyroby, które dopasowują się do aktualnych trendów w architekturze. Staramy się, aby każdy klient czuł, że jest dla nas ważny; że na każdym etapie planowania i dokonywania zakupów może liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

„Wyznaczamy nowe granice” to dewiza, która wyznacza nam drogę na różnych polach aktywności: nie tylko w codziennym życiu firmy, ale także w działaniach wspierających ciekawe projekty społeczne. Pomagamy lokalnej społeczności, wspierajmy działania charytatywne, sponsorujemy młodych zdolnych sportowców. Promujemy ideę, że każdy z nas może pokonać bariery i trudności – wyznaczając swoje nowe granice.

Planujemy świętować naszą piękną rocznicę wraz z naszymi pracownikami i partnerami handlowymi. Każde nasze wydarzenie będzie zorganizowane z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich.

 

Powrót do listy aktualności