• Wybierz język
    • EN
    • DE
    • SK
    • RU
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
KOMUNIKAT 2020-03-11

W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem, Firma JONIEC® zdecydowała się wprowadzić szereg działań, aby chronić zdrowie pracowników i kontrahentów, a także zapewnić ciągłość działania.

INFORMUJEMY, ŻE OBECNIE WIĘKSZOŚĆ ZAMÓWIEŃ I DOSTAW 

REALIZOWANYCH JEST NA BIEŻĄCO. 

Natomiast czas realizacji zamówień na produkty oznaczone w cenniku gwiazdką (*na zamówienie) - może wydłużyć się do 12 tygodni.

Wprowadzone w firmie JONIEC® środki ostrożności mogą być odczuwalne dla Państwa, jak również dla Państwa pracowników. Wdrażane przez nas działania są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i obejmują m.in.:

1/ Obowiązek wypełnienia przez gości kwestionariusza.
2/ Ograniczenie ruchu dla dostawców i odbiorców w naszych zakładach.
3/ Wymóg noszenia dodatkowych środków ochrony osobistej.

Firma JONIEC® zdecydowała o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klientów detalicznych w biurze (Tymbark 109). 

Wszelkie zapytania oraz zamówienia prosimy kierować na adres: info@joniec.pl, joniec@joniec.pl 

lub telefonicznie: t: +48 18 332 53 90, m: +48 602 539 182;

od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00. 

Działania prewencyjne obejmują także: anulowanie podróży krajowych i międzynarodowych oraz przypominanie wszystkim o dobrych praktykach higienicznych.

Środki bezpieczeństwa dla dostawców i wszystkich pojazdów wjeżdżających na teren zakładów firmy JONIEC®. 
Ograniczanie ruchu w naszych zakładach:
1/ Ciężarówki mogą przybyć na załadunek/rozładunek tylko na potwierdzoną godzinę rozładunku/załadunku. Proszę o upewnienie się, że kierowcy wyposażeni są w radia CB w celu kontaktu na terenie naszej firmy (ewentualnie za pomocą telefonów komórkowych).
2/ Kierowcy proszeni są o nieopuszczanie kabin oraz nieprzychodzenie do biura po odbiór dokumentów.
3/ W przypadku, gdy pracownicy firmy JONIEC® rozładowują/ładują ciężarówkę, kierowcy muszą pozostać w kabinach samochodu tak długo, jak to możliwe i kontaktować się za pomocą radia CB.
4/ Jeśli kierowca musi opuścić kabinę, powinien to zrobić dopiero po powiadomieniu pracownika firmy JONIEC®. Kierowcy mogą opuścić kabinę w celu ostatecznego zabezpieczenia ładunku i kontroli, a także osobistych potrzeb.
5/ Kierowcy mogą korzystać tylko z wyznaczonych toalet (przenośne toalety), które zostały umieszczone na terenie naszej firmy .
6/ W przypadku, gdy kierowcy rozładowują/ładują własne pojazdy, czas kontaktu z pracownikami firmy JONIEC® i innymi kierowcami powinien być ograniczony.
7/  Kierowcy muszą być wyposażeni w maski i rękawice, których muszą używać podczas czynności związanych z załadunkiem/rozładunkiem jak również podczas wszelkich kontaktów z pracownikami firmy JONIEC®, w tym podczas przekazania dokumentów.
8/ Pracownicy firmy JONIEC® zachowają wymaganą odległość od gości.

Uprzejmie prosimy również o informowanie pracowników firmy JONIEC® drogą elektroniczną o tym, że dostarczasz do firmy JONIEC® materiały pochodzące z obszarów określonych przez Główny Inspektorat Sanitarny, jako zagrożonych.

Mamy nadzieję, że podejmujecie Państwo podobne kroki w celu ochrony swojego personelu w tych niezwykłych okolicznościach.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 

Powrót do listy aktualności