Pl En De Sk
Joniec Ogrodzenia

jesteś w: Strona główna / Oferta

rozmiar tekstu: A A A

Ogrodzenia betonowe, łupane i elementy małej architektury ogrodowej

Tradycja i nowoczesność

Działamy w swojej branży już od kilkunastu lat. Czas ten pozwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji ogrodzeń, podmurówek, gazonów, bloczków elewacyjnych, które spełniają wszystkie niezbędne normy. Dzięki optymalizacji produkcji, charakteryzują się też niezmiennie wysokim standardem jakości.

Udało nam się osiągnąć pozycję lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim, a także europejskim. Nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż szukamy nowych efektywnych rozwiązań, by gwarantować najwyższą jakość naszych wyrobów.

       

          OGRODZENIA                     ELEWACJE                    PODMURÓWKI BETONOWE          GAZONY            

   

          PALISADY                     PŁYTY DROGOWE

Naszą specjalnością stały się ogrodzenia łupane. Opracowaliśmy je, a następnie wdrożyliśmy z myślą, aby jak najdoskonalej i jak najwierniej oddać wygląd kamienia łupanego. Konstrukcje tego typu reprezentuje system GORC de Luxe oraz GORC Supreme. Oferujemy także betonowe modele modułowe MODYŃ i ROUND, których kształt nawiązuje do koła. Produkujemy także ogrodzenia betonowe w systemie ASTRA Brick oraz ASTRA Multigrain, które imitują cegłę klinkierową.

Inne atrakcyjne propozycje znajdujące się w naszej ofercie, to podmurówki zastępujące wylewane na miejscu budowy cokoły betonowe. Z kolei gazony i łupane palisady pozwalają na stworzenie kolorowego ogrodu - pełnego zieleni, kwiatów i roślin. Nasz asortyment obejmuje także bloczki elewacyjne, płyty drogowe, pustaki fundamentowe, podmurówki oraz stopy tymczasowe.

Wykonywane przez nas wyroby dostarczamy do Państwa poprzez własny tabor nowoczesnych samochodów samowyładowczych oraz poprzez tabor współpracujących z nami firm transportowych. Ogromna sieć sprzedaży w kraju i za granicą to najlepszy dowód na to, iż jesteśmy liderem sprzedaży oraz autentycznym fachowcem w produkcji ogrodzeń. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Punkty handlowe, gdzie umieściliśmy listę autoryzowanych punktów dystrybucyjnych firmy JONIEC. Znajdą nas Państwo między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Lublinie.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych stron tematycznych www.ogrodzenia-joniec.pl oraz www.podmurowki.pl

 

         

 

 

Oryginalne aranżacje z wykorzystaniem naszych produktów

W tej galerii będziemy Państwu prezentować oryginalne aranżacje, w których użyto naszych ogrodzeń, podmurówek, elewacji gazonów i innych produktów.


Słupki - Gorc De Luxe Gl38 , Podmurówka Gl22
Słupki - GORC de Luxe GL38 , podmurówka GL22
Słupki - GORC de Luxe GL38 , podmurówka GL22
Słupki - Gorc De Luxe Gl38, Podmurówka  Gl22
Słupki - GORC de Luxe GL38, podmurówka GL22
Słupki - GORC de Luxe GL38, podmurówka GL22
Gorc De Luxe Gl38 I Gl22
GORC de Luxe GL38 i GL22
GORC de Luxe GL38 i GL22
Gorc De Luxe Gl38 I Gl22
GORC de Luxe GL38 i GL22
GORC de Luxe GL38 i GL22
Mur - Gorc De Luxe Gl38 I Gl22
Mur - GORC de Luxe GL38 i GL22
Mur - GORC de Luxe GL38 i GL22
Brak wyników.
© Joniec - producent ogrodzeń,  wizyt: 1000348 on-line: 24 Realizacja :Intellect.pl