• Wybierz język
  • EN
  • DE
  • SK
Przejdź do strefy: KlientaDystrybutoraArchitekta
14 medali dla limanowskich karateków! 2017-04-03

W sobotę 25 marca 2017r. w Jaśle odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin. W turnieju brało udział 200 młodych zawodników między innymi z Biecza, Frysztaka, Góry Kalwarii, Limanowej, Nowego Sącza, Nowej Dęby, Tarnobrzega, Warszawy i Jasła. ARS Klub Kyokushinkai i miasto Limanowa reprezentowali: Biedroń Angelika, Golonka Stanisław, Górka Damian, Górszczyk Adam, Jonik Natalia, Jonik Dawid, Kądziołka Patryk, Kądziołka Jakub, Michalik Kamil, Michura Klaudia, Ociepka Jakub, Paruch Krzysztof, Piotrowska Alicja, Sułkowski Karol, Śliwa Emil, Szumilas Alicja, Szewczyk Dagmara, Uryga Norbert, Wojs Maksymilian, Zelek Jagoda. Wsparciem dla młodych zawodnikom w Jaśle poza trenerem – sensei Arkadiuszem Sukiennikiem (3 dan) była liczna grupa najwierniejszych kibiców, czyli ich rodzice.

Turniej w Jaśle nie był dużą imprezą to jednak warto było w niej wziąć udział, bo rywalizacja sportowa, która odbywała się wyłącznie w konkurencji kumite (walka) przebiegała na naprawdę wysokim poziomie. Turniej ten był wspaniałą okazją dla młodych zawodników z Limanowej do sprawdzenia swoich umiejętności na początku sezonu startowego. Wszyscy podopieczni sensei Arkadiusza Sukiennika (3 dan) zaprezentowali się w Jaśle z bardzo dobrej strony, zdobywając łącznie 14 medali, w tym 6 złotych, 5 srebrne i 3 brązowe.

Miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych zajęli:
Alicja Piotrowska – 1 miejsce,
Jagoda Zelek – 1 miejsce,
Dawid Jonik – 1 miejsce,
Natalia Jonik – 1 miejsce,
Maksymilian Wojs  – 1 miejsce,
Krzysztof Paruch  – 1 miejsce,
Angelika Biedroń  – 2 miejsce,
Alicja Szumilas  – 2 miejsce,
Klaudia Michura  – 2 miejsce,
Dagmara Szewczyk  – 2 miejsce,
Damian Górka  – 2 miejsce,
Adam Górszczyk  – 3 miejsce,
Patryk Kądziołka  – 3 miejsce,
Jakub Kądziołka  – 3 miejsce.

Ponadto tuż za podium, na 4 miejscu uplasowali się: Golonka Stanisław, Michalik Kamil, Ociepka Jakub, Sułkowski Karol, Śliwa Emil i Uryga Norbert.

Serdecznie gratulujemy!

Powrót do listy aktualności